32 PAYLAŞIM PLATFORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

32 PAYLAŞIM PLATFORUMU

...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

-''STATLA İLGİLİ KARŞILAŞTIRMA YAPILMASI BENİ ÜZER''-

YazarMesaj
Admin
Admin

-''STATLA İLGİLİ KARŞILAŞTIRMA YAPILMASI BENİ ÜZER''- Empty
MesajKonu: -''STATLA İLGİLİ KARŞILAŞTIRMA YAPILMASI BENİ ÜZER''-   -''STATLA İLGİLİ KARŞILAŞTIRMA YAPILMASI BENİ ÜZER''- Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 10:49 am

Ezeli rakiplerinin stat projeleriyle ilgili karşılaştırmaların kendisini üzdüğünü ifade eden Aziz Yıldırım, şunları kaydetti:

''Statla ilgili karşılaştırma yapılması beni üzer. Biz Fenerbahçeliler'in gücüyle stadı yaptık. Türkiye'de bir çivi çakılmadığı zaman yaptık. Süsleme kısmını bundan sonra biz yaparız. Bizim stadımız, kim gelirse gelsin çok muhteşem olduğunu söylüyor. Bizim stat gerçek kullanımlığı olan bir stattır.''

Amatör şubelere daha çok yatırım yapacaklarını anlatan Yıldırım, futbol takımından beklentilerin büyük olduğunu ifade ederek, ''Şampiyonluktan başka bir şey düşünmediğimizi bilmenizi isterim. 10 yıldır, şahsım için söylüyorum, izin yapmadım. Fenerbahçe için hepimiz çalışıyoruz, müsterih olun'' diye konuştu.

1 milyon üye projesiyle ilgili olarak da gerekli çalışmaların yapıldığını anlatan Yıldırım, bugün bunun mümkün olmadığını, hukuki altyapısının hazırlanması gerektiğini anlatarak, ''Bunun için Sayın Bakan'la görüşme yaptık. Yeni bir spor yasası hazırlanıyor. Biz de çıkacak yasaya göre tüzüğümüzde ne yapacağımızı gelip genel kurulda anlatacağız. Genel kurul kabul ederse gerekli çalışmaları yapacağız'' diye konuştu.
https://paylasim32.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası